Ремонт та обслуговування компьютерної техніки

Комп'ютери

Ноутбуки

Планшети

Смартифони


Етапи ремонту цифрової техніки:

 • 1

  Первинна консультація

  Причини через які техніку здають на ремонт бувають разніми. Користувача може не влаштовувати швидкість роботи комп'ютера або температура поверхні ноутбука. Наше завдання під час первинної консультації визначити імовірну причину несправності і побажання клієнта.
 • 2

  Прийом техніки

  Наш співробітник разом з клієнтом оглядає зовнішній вигляд техніки (комп'ютера, ноутбука, телефону). Описує всі помічені дефекти (подряпини, тріщини, відсутні або зламані елементи). Клієнт або наш фахівець робить резервні копії даних (за бажанням клієнта і якщо це можливо зробити).
 • 3

  Діагностика та складання Акту виконаних робіт

  Наші фахівці виконують діагностику техніки і складають Акт виконаних робіт, який надається клієнту. Після обговорення та затвердження клієнтом списку маніпуляцій, термінів і вартості ремонту наші фахівці приступають до ремонту техніки.
 • 4

  Ремонт

  Ремонт проводитися в нашими фахівцями або партнерами в затверджені клієнтом терміни.
 • 5

  Повернення техніки та гарантійні зобов'язання

  Як тільки ремонт завершено, ми повідомляємо про це клієнта і здійснюємо передачу техніки назад. Клієнт в присутності нашого фахівця перевіряє справність техніки. Наша компанія дає гарантію на відремонтовану техніку або замінені деталі.