Ремонт ноутбуків

У прайсі на послуги ремонту ноутбуків вказана середня вартість послуги. Співвідношення ціни та якості послуг нашої компанії вас приємно здивують. Якщо у вас виникли питання ви можете завжди зателефонувати зазначеною вище. Наші фахівці завжди раді вашим дзвінкам і з задоволенням вислухають вас і дадуть корисну пораду.

 

Послуга Ціна
Виїзд спеціаліста до замовника протягом 2-х годин (в межах міста Коростнь) 20
Чистка після потрапляння рідини в ноутбук 200
Профілактика та очистка від пилу ноутбука 50
Ремонт матриці (монітора) 300
Заміна жорсткого диску ноутбука (HDD) 50*
Встановлення твердотільного дистку SSD (збільшення швидкості в 3 рази) 50*
Заміна клавіатури ноутбука 50*
Заміна матриці ноутбука 150*
Ремонт корпусу ноутбука 200*
Ремонт, заміна блоку живлення ноутбука 100*

* - без врахування вартості комплектуючих.

Ремонт ноутбуків в Коростені

На сьогоднішній день ноутбук став незамінним помічником вдома і на роботі. Уявіть собі ситуацію, що вам потрібно виконувати роботу (підготувати презентацію або зателефонувати рідним), а ваш улюблений ноутбук потребує ремонту. У нашому славному місті Коростені, не у кожного і не завжди є під рукою телефон майстра по ремонту ноутбуків і в деяких ситуаціях пошук людини що займається ремонтом ноутбуків може зайняти кілька днів.

Наші фахівці завжди знаходяться поруч і ми розуміємо, що час - це гроші і важливо якомога швидше діагностувати поломку і приступити до ремонту ноутбука. Ще один важливий нюанс, від якого залежить швидкість ремонту - це заміна або лагодження зіпсованої деталі. Ми маємо у себе велику базу БВ і нових запчастин, які можна встановити в разі потреби протягом декількох годин. Як результат вже на протязі декількох годин ви отримуєте можливість знову користуватися своїм відремонтованим ноутбуком.

Звертаючись до нас ви завжди залишитеся задоволені результатом і швидкістю!